ПриватБанк отримав прибуток у 13,8 млрд грн за 9 місяців

ПриватБанк отримав прибуток у 13,8 млрд грн за 9 місяців

За аналогічний період минулого року прибуток був на 7,4 млрд грн більшим

ПриватБанк отримав прибуток у 13,8 млрд грн за 9 місяців
Фото: poltavawave.com.ua

Що сталося. ПриватБанк отримав прибуток у 13,8 млрд грн за 9 місяців поточного року, що на 7,4 млрд грн менше, ніж минулоріч в аналогічний період.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба установи.

Деталі. У пресслужбі нагадали, що з початку повномасштабної війни банк запровадив низку заходів для зниження кредитного навантаження. Проте, з огляду на зниження платоспроможності населення, фінустанова сформувала 9,4 млрд грн резервів під кредитні ризики.

Комісійний дохід знизився на 2,7 млрд грн проти минулого року. На це вплинули запроваджені пільги клієнтам та скасовані комісії. У результаті доходи від платежів у роздрібних торговельних мережах становлять половину від рівня попереднього року при відносно незмінному обсягу транзакцій.

Також у ПриватБанку відзвітували про підтримку економіки – з 24 лютого й донині там надали 15,9 млрд грн кредитів для бізнесу, переважно аграрного. Водночас кредитний портфель підприємців від початку року зріс на 8 млрд грн. Безпосередньо на підтримку армії та благодійність банк спрямував 80 млн грн.

Залишки на поточних рахунках клієнтів зросли на 43% від 1 січня. Пресслужба стверджує, що цьому посприяли зміцнення довіри, сучасний сервіс і безперебійна робота мережі обслуговування.

Операційні витрати зросли на 5%, до рівня 579 млн грн. Торік показник був 475 млн грн. Зростання спричинилося винятковими витратами в умовах війни (підтримка персоналу, захист інформаційних систем, благодійність).

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що банки України отримали 7,4 млрд грн чистого прибутку за 9 місяців. Водночас із 67 платоспроможних установ 23 виявилися збитковими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло