Учасники саміту G20 підготували проєкт спільної заяви – ЗМІ

Учасники саміту G20 підготували проєкт спільної заяви – ЗМІ

Вони дійшли висновку, що «ситуація навколо України погіршує наявну вразливість світової економіки»

This material is also available in English
Учасники саміту G20 підготували проєкт спільної заяви – ЗМІ
Фото: Getty Images

Що сталося. Учасники саміту G20 підготували проєкт спільної заяви за результатами зустрічі.

Джерело. Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Деталі. За даними видання, у тексті спільної заяви йдеться про те, що ситуація навколо України погіршує наявну вразливість світової економіки, стримує економічне зростання, збільшує інфляцію, порушує ланцюжки поставок, посилює енергетичну та продовольчу незахищеність і підвищує ризики для фінансової стабільності.

Також держави визнали, що застосування чи погроза ядерної зброї є неприпустимими. «Мирне врегулювання конфліктів, зусилля щодо подолання криз, а також дипломатія і діалог мають життєво важливе значення. Нинішня епоха не повинна бути епохою воєн».

Зазначається, що на саміті «були й інші погляди та різні оцінки ситуації», утім члени делегацій уже погодили проєкт заяви. Вирішальне слово буде за лідерами G20, які мають підписати документ.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Зеленський виступив на саміті G20. Президент, зокрема, представив своє бачення шляху до миру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло