Україна надасть країнам Африки та Азії гуманітарну допомогу для запобігання голоду

Україна надасть країнам Африки та Азії гуманітарну допомогу для запобігання голоду

Україна спрямовуватиме частину експортної пшениці на закупівлю для країн, що перебувають на межі голоду

Україна надасть країнам Африки та Азії гуманітарну допомогу для запобігання голоду
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський постановив надати країнам Африки та Азії гуманітарну допомогу для подолання голоду.

Джерело. Про це йдеться в указі глави держави №771.

Деталі. «З метою сприяння подоланню голоду в державах Африки та Азії, відповідно до статті 10 Закону України «Про гуманітарну допомогу» постановляю надати гуманітарну допомогу державам Африки та Азії», – йдеться в тексті указу.

Окрім цього Міністерству закордонних справ доручено визначити перелік держав Африки та Азії, які потребують отримання гумдопомоги для подолання голоду, а Кабінету Міністрів – забезпечити надання такої гумдопомоги  визначеним державам.

Бекграунд. Нагадаємо: Зеленський запропонував групі «Великої двадцятки» гуманітарну програму Grain from Ukraine. Проєкт передбачає, що Україна спрямовуватиме частину експортної пшениці на закупівлю для країн, що перебувають на межі голоду. Частину зерна можуть викупити держави – учасники проєкту й у такий спосіб допомогти бідним країнам Африки та українській економіці одночасно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло