Українці на кліматичному саміті у Єгипті зіпсували виступ російських чиновників

Українці на кліматичному саміті у Єгипті зіпсували виступ російських чиновників

На їх думку, росію взагалі не слід було запрошувати на цей саміт

Українці на кліматичному саміті у Єгипті зіпсували виступ російських чиновників
фото DR

Група українських активістів зірвала засідання російських високопосадовців на кліматичному саміті ООН в Єгипті.

Джерело. Про це повідомляє кореспондент ВВС.

Деталі. Заступник голови Мінприроди росії Сергєй Анопрієнко тільки почав говорити, як молода жінка встала і вигукнула: «Ви вбиваєте мій народ! Ви кидаєте в наш народ бомби».

За кілька секунд Вікторія Болл підвелася і вигукнула: «Ви військові злочинці!», – після чого пішла із зали.

«Ця конференція присвячена тому, щоб покращити життя людей і планети. Але росія здійснює геноцид, екоцид, вони знищують Україну, а гроші за їхнє викопне паливо йдуть на війну в моїй країні», – сказала вона, додавши, що росії, на її думку, не варто було дозволяти брати участь у саміті.

Олена Ловіта, яка приїхала до Шарм-еш-Шейху зі Львова, сказала, що протестувала на захист своїх рідних, які живуть під обстрілами.

Після того, як служба безпеки ООН випровадила протестувальників, російські чиновники продовжили свій виступ, заявивши присутнім, що «ми не можемо зупинити зміну клімату».

Бекграунд. Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський виступив по відеозв’язку на кліматичній конференції COP27, яка проходить зараз у Єгипті. Він наголосив, що війна перешкоджає всьому світу вести ефективну боротьбу зі змінами клімату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло