НБУ анулював ліцензії кредитній спілці та фінансовій компанії

НБУ анулював ліцензії кредитній спілці та фінансовій компанії

Підставою для цього стала відсутність протягом першого дня перевірки уповноважених осіб

Этот материал также доступен на русском языке
НБУ анулював ліцензії кредитній спілці та фінансовій компанії
НБУ

Що сталося. Національний банк України (НБУ) анулював кредитній спілці «Український ощадний центр» та ТОВ «Фінансова компанія «Первинний Капітал» усі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

Джерело. Про це йдеться на сайті Нацбанку.

Деталі. Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 18 листопада 2022 року.

«Національний банк у жовтні цього року призначив проведення позапланової інспекційної перевірки зазначених кредитної спілки та фінансової компанії. Під час спроби її здійснити було встановлено та зафіксовано факт відмови в проведенні перевірки», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що особи, уповноважені представляти інтереси кредитної спілки та фінансової компанії на час проведення перевірки, були відсутні, що унеможливило її здійснення.

Відсутність протягом першого дня перевірки зазначених осіб стала підставою для відкликання ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

Рішення про застосування заходу впливу набирає чинності з 21 листопада 2022 року.

Бекграунд. Нагадаємо, що ринок небанківських фінпослуг скоротився на 20 учасників за жовтень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло