Український фонд Hypra викупив частку сервісної IT-компанії Boosty Labs

Український фонд Hypra викупив частку сервісної IT-компанії Boosty Labs

Частка належала іншому українському фонду, NetSolid Investments

Український фонд Hypra викупив частку сервісної IT-компанії Boosty Labs
Фото: vctr.media

Що сталося. Український венчурний фонд Hypra, орієнтований на Web3, викупив 25% акцій компанії з блокчейн-розробок Boosty Labs.

Джерело. Про це йдеться в пресрелізі Hypra.

Деталі. Частка належала іншому українському фонду NetSolid Investments, зареєстрованому в Естонії.

Сума інвестиції не розголошується.

Наразі Hypra – єдиний інвестор Boosty Labs. Фонд планує не лише брати участь у розвитку компанії фінансово, але й допомагати в операційній діяльності, продажах і маркетингу на одному рівні із засновниками.

Фонд Hypra заснований колишнім венчурним партнером одного з найактивніших українських фондів TA Ventures Ігорем Перцією. Розмір інвестицій Hypra – у діапазоні від $500 000 до $2 млн.

Boosty Labs, заснована 2017 року українським підприємцем Віктором Ігнатюком, створює та вдосконалює фінансові, фінтех-проєкти, блокчейн і хмарні сховища для лідерів криптоіндустрії. Зараз компанія налічує понад 150 співробітників по всьому світу, штаб-квартира розташована в Нью-Йорку.

За більш як п’ять років Boosty Labs успішно реалізувала понад 150 проєктів для провідних криптографів, як-от Ledger, Consensys, Celsius Network, Storj Labs, Bloom Protocol, NEM, Elixir і Near Protocol.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло