Банки забезпечать роботу 760 відділень навіть у блекаут - НБУ

Банки забезпечать роботу 760 відділень навіть у блекаут - НБУ

Вони розташовані в Києві та ще у 275 населених пунктах країни

Банки забезпечать роботу 760 відділень навіть у блекаут - НБУ

Що сталося. Нацбанк разом із банками впроваджують план заходів для забезпечення безперервності роботи банківської системи за умов тривалої відсутності електропостачання.

Джерело.  Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Деталі.  «Системно важливими банками визначений перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання», – йдеться у повідомленні. З переліком відділень, що працюватимуть за умов тривалої відсутності е/е, можна на гугл-карті.

Банки формуватимуть графіки роботи чергових відділень у такий спосіб, щоб за необхідності вони стали «пунктами незламності» (організовані місця, де є тепло, вода, електроенергія, мобільний зв'язок, інтернет, місця для відпочинку, аптечки та відповідне забезпечення для мам і дітей – Mind). Такі відділення будуть забезпечені додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою. 

Повідомляється також про організацію безперебійної роботи контактних центрів НБУ і системно важливих банків для «інформування клієнтів про наявність, місце розташування і графік роботи критично важливих відділень банків у містах».

Окрім того, аби знизити навантаження на відділення, банкам рекомендовано автоматично продовжувати строк дії платіжних карток та відтермінувати повторну ідентифікацію клієнтів.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Ощадбанк та ПриватБанк відновили роботу відділень у Херсоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло