ДРС та USAID дослідять інструменти держрегулювання в ключових сферах, щоб їх оптимізувати

ДРС та USAID дослідять інструменти держрегулювання в ключових сферах, щоб їх оптимізувати

Насамперед це стосується надрокористування, лікарських засобів, впливу на довкілля, медичної практики, містобудівної та архітектурно-будівельної діяльності

ДРС та USAID дослідять інструменти держрегулювання в ключових сферах, щоб їх оптимізувати

Що сталося. Державна регуляторна служба України разом з експертами Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розпочала роботу з аналізу наявних інструментів державного регулювання у найважливіших сферах господарської діяльності. 

Джерело. Про це повідомила пресслужба ДРС. 

Деталі. «З травня цього року ми активно співпрацюємо з Державною регуляторною службою України з питань поліпшення регуляторних актів», – повідомила заступниця керівника Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Тетяна Грищенко.

Результатом такої співпраці є розроблена методика для аналізу наявних інструментів державного регулювання в найважливіших сферах, щоб визначити ті з них, які необхідно оптимізувати, вдосконалити або скасувати.

Насамперед проаналізують інструменти у сферах надрокористування, лікарських засобів, впливу на довкілля, медичної практики, містобудівної та архітектурно-будівельної діяльності, розповіла заступниця голови ДРС з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Соломія Старосольська.

Крім того, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №8058, який пропонує скоротити велику кількість дозволів, ліцензій, погоджень, висновків, свідоцтв та декларацій, без яких бізнес не може вести свою діяльність. Перевірятиме інструменти державного регулювання спеціально створена комісія. Її очолять міністри економіки та цифрової трансформації. 

Бекгарунд. Як раніше повідомляв Mind, США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID) спрямує $20 млн на програму Grain from Ukraine. $173 млн спрямували для закупівлі українського зерна, щоб прогодувати людей Ефіопії, Ємену та Афганістану.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло