Очільники урядів Литви та Польщі прибули до Києва – Шмигаль

Очільники урядів Литви та Польщі прибули до Києва – Шмигаль

Сторони обговорили актуальні питання та виклики у форматі Люблінського трикутника, а також підписали спільну заяву

This material is also available in English
Очільники урядів Литви та Польщі прибули до Києва – Шмигаль

Що сталося. Голови урядів Литви та Польщі Інгріда Шимоніте й Матеуш Моравецький прибули до Києва.

Джерело. Про це написав у телеграм-каналі голова українського уряду Денис Шмигаль.

Деталі. «Україну, Литву та Польщу єднають спільні цінності й бачення щодо протидії російській агресії та наближення нашої перемоги.

Радий вітати сьогодні в Києві голів урядів Литви та Польщі Інгріду Шимоніте й Матеуша Моравецького. У форматі Люблінського трикутника ми обговорили актуальні питання та виклики, а також підписали спільну заяву, в якій узгодили низку наших позицій», – заявив Шмигаль.

Згідно з повідомленням, гості підтвердили готовність активізувати дискусію в НАТО щодо запрошення України до переговорів про вступ з огляду на майбутній саміт у Вільнюсі.

Також наголосили на важливості подальшого посилення військової, фінансової та гуманітарної допомоги Україні, а також підтвердили подальшу участь у відновленні України.

Крім того, підтримали початок переговорів про вступ України в ЄС одразу після ухвалення Єврокомісією позитивної оцінки щодо виконання рекомендацій щодо заявки на членство.

«Останній рік довів наскільки важливою є єдність наших країн і народів. Працюємо задля подальшого зміцнення партнерства та спільного майбутнього в об’єднаній Європі», – підкреслив український прем’єр.

Бекграунд. Нагадаємо, що прем'єр-міністри Фінляндії та Польщі Санна Марін та Матеуш Моравецький мають намір вимагати у Єврокомісії знайти спосіб в рамках закону передати Україні заморожені в Європі російські активи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло