Київ готовий компенсувати до 80 000 грн на закупівлю альтернативних джерел енергії для ОСББ

Київ готовий компенсувати до 80 000 грн на закупівлю альтернативних джерел енергії для ОСББ

Упродовж наступних двох місяців місто відшкодовуватиме 75% вартості таких джерел енергії

Київ готовий компенсувати до 80 000 грн на закупівлю альтернативних джерел енергії для ОСББ
Фото: pixabay.com

Що сталося. Багатоквартирні будинки, де створено ОСББ, ЖБК або керуючі приватні компанії, можуть отримати компенсацію до 80 000 грн на закупівлю альтернативних джерел енергії.

Джерело. Про це повідомив голова комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Бродський.

Деталі. «Це рішення спрямоване на закупівлю альтернативних джерел енергії (бензинові та дизельні генератори, джерела безперебійного живлення, інвертори, сонячні панелі) для забезпечення внутрішньобудинкових систем, таких як індивідуальні теплові пункти, котельні, чергове освітлення чи підзарядка гаджетів для співвласників)», – повідомив Бродський.

Депутат зазначив, що передбачено простий механізм: будинок приносить видаткову накладну, витяг із єдиного державного реєстру і подає заяву на ім’я голови РДА.

«Упродовж наступних двох місяців місто відшкодовуватиме 75% вартості такого джерела, але не більше ніж 80 000 грн для одного будинку. Сподіваюся, всі учасники скористаються цим рішення для безперебійної роботи комунікацій у своїх оселях», – написав Бродський.

Щодо будинків, які перебувають під управлінням колишніх жеків, то, за словами Бродського, «кожна з 10 керуючих компаній районів отримала по 20 млн грн на проходження опалювального сезону, а цим рішенням ми досягли рівності між будинками різної форми управління».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло