Криптокредитор BlockFi подає заяву про банкрутство через крах FTX

Криптокредитор BlockFi подає заяву про банкрутство через крах FTX

BlockFi подала клопотання до Верховного суду про призначення тимчасових ліквідаторів

Криптокредитор BlockFi подає заяву про банкрутство через крах FTX
Фото: pixabay.com

Що сталося. Криптолендингова платформа BlockFi збирається оголосити про своє банкрутство.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Деталі. У BlockFi заявили, що мають $256,9 млн на забезпечення «достатньої ліквідності для підтримки певних операцій під час процесу реструктуризації», проте загальна сума заборгованостей перевищує $729 млн.

«У рамках зусиль з реструктуризації компанія зосередиться на стягненні всіх зобов'язань перед BlockFi з боку своїх контрагентів, включаючи FTX», – йдеться у повідомленні.

Зареєстрована на Бермудських островах BlockFi подала клопотання до Верховного суду про призначення тимчасових ліквідаторів.

BlockFi має понад 100 000 кредиторів, а її активи та зобовʼязання оцінюються від $1 до $10 млрд. Найбільші кредитори – Ankura Trust Company, LLC (непогашені зобовʼязання – $729 млн), West Realm Shires Inc. ($275 млн) та Комісія з цінних паперів та бірж США ($30 млн).

Бекграунд. На тлі новин про крах криптобіржі FTX та декількох інших продуктів на ринку та залучення нових джерел фінансування для розв'язання проблем із ліквідністю криптовалютним брокером Genesis користувачі намагаються забрати свої кошти, а компанії шукають варіанти, як зберегти фінансові ресурси. Що відбувається на ринку криптовалюти, як потрібно його регулювати та які його перспективи – розповів Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло