Дефіцит потужності в енергосистемі зменшився до 27% – «Укренерго»

Дефіцит потужності в енергосистемі зменшився до 27% – «Укренерго»

Поступове зростання потужності генерації дозволить трохи зменшити дефіцит в енергосистемі

This material is also available in English
Дефіцит потужності в енергосистемі зменшився до 27% – «Укренерго»
Фото: pexels.com

Що сталося. Дефіцит потужності в енергосистем становить 27%. Поступово зростає потужність генерації, що дозволить дещо зменшити дефіцит в енергосистемі.

Джерело. Про це йдеться у фейсбуці НЕК «Укренерго».

Деталі. Згідно з повідомленням, станом на 11:00 30 листопада виробники електроенергії забезпечують 73% споживання електроенергії в Україні.

До всіх операторів системи розподілу (обленерго) доведені ліміти споживання по кожній області. Перевищення лімітів споживання призводить до необхідності застосування аварійних відключень для уникнення перевантаження мереж і забезпечення балансу в енергосистемі.

«Графіки відключень складають та безпосередньо застосовують обленерго. При цьому обмеження мають застосовуватися рівномірно між споживачами», нагадали в повідомленні.

В «Укренерго» зазначили, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок семи хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі країни.

«Ощадливе використання електроенергії дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, які ускладнюються з кожною наступною ракетною атакою», – наголосили в компанії.

Бекграунд. Нагадаємо, що 29 листопада дефіцит електроенергії збільшився до 30% через аварійні відключення блоків на електростанціях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло