Франція розпочала роботу зі створення спецтрибуналу зі злочинів рф в Україні
Йтиметься про «досягнення якнайширшого консенсусу в міжнародній спільноті»

Що сталося. Франція спільно з європейськими та українськими партнерами розпочала роботу зі створення спеціального трибуналу зі злочинів росії в Україні.
Джерело. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Франції.
Деталі. «Боротьба з безкарністю за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії росії, є пріоритетом для Франції. Ми мобілізувалися на підтримку як української системи правосуддя, так і Міжнародного кримінального суду, які мають право проводити неупереджені та незалежні розслідування, щоб винних у цих злочинах притягнули до відповідальності», – йдеться в заяві відомства.
У міністерстві додали, що йтиметься про «досягнення якнайширшого консенсусу в міжнародній спільноті», як наголошує президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн.
Бекграунд. Нагадаємо, що Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].