Україна додатково виділила 124 млн гривень на гумдопомогу Ефіопії та Сомалі

Україна додатково виділила 124 млн гривень на гумдопомогу Ефіопії та Сомалі

Гроші підуть на відшкодування вартості зерна

Україна додатково виділила 124 млн гривень на гумдопомогу Ефіопії та Сомалі

Що сталося. Кабінет Міністрів виділив додатково 124 млн грн на відшкодування вартості зерна пшениці з метою надання гуманітарної допомоги Ефіопії та Сомалі. 

Джерело. Про це йдеться d розпорядженні Кабінету Міністрів № 1076-р, опублікованому на сайті Урядового порталу.

Деталі. Додаткові 123 957 925 грн виділять Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) для відшкодування повної вартості зерна пшениці (не нижче 3-го класу) з метою надання гуманітарної допомоги Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія і Сомалійській Федерації, йдеться в ньому.

У зв'язку sз цим уряд перерозподілив 224 млн грн шляхом зменшення обсягу видатків за програмою «Обслуговування державного боргу» і збільшення обсягу видатків за програмою «Резервний фонд».

До 30 грудня 2022 року МВС має прозвітувати про використання цих коштів.

Як зазначає видання «Інтерфакс-Україна», 16 вересня Кабмін виділив ДСНС 420 млн грн для надання гумдопомоги Ефіопії та Сомалі.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, уряд виділив 900 млн грн на гумдопомогу чотирьом країнам Азії та Африки. Цього має вистачити на постачання 64 000 метричних тонн зерна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло