Кількість знеструмлених клієнтів у Києві знизилася майже в 1,5 раза за день

Кількість знеструмлених клієнтів у Києві знизилася майже в 1,5 раза за день

Обмеження споживання по столиці становило 580 МВт

Кількість знеструмлених клієнтів у Києві знизилася майже в 1,5 раза за день
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Кількість абонентів без електроенергії в Києві знизилася майже в 1,5 раза за день.

Джерело. Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.

Деталі. Коваленко наголосив, що в столиці протягом 1 грудня відключали трохи більше як 652 000 клієнтів, а обмеження споживання становило 580 МВт. За його словами, показники майже наблизились до тих, що фіксуються при планових відключеннях світла.

Водночас стабілізації системи заважали аварії, які стаються через одночасне ввімкнення багатьох електроприладів у мережу одразу після відновлення постачання.

«Автоматика вибиває від перепадів напруги, але про це нікому невідомо, всі продовжують думати, що це екстрене відключення. Прикро, але картинка, яку створюють такі події, тільки на руку росії», – прокоментував Коваленко.

Представник компанії додав, що погода також впливає на дестабілізацію системи, оскільки споживачі користуються електрообігрівачами і створюють додаткове навантаження на систему. На думку Коваленка, регулярні відключення доведеться застосовувати протягом усієї зими.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що енергосистема Києва стабілізується, але екстрені відключення тривають. Мешканців столиці закликали до свідомого споживання електроенергії, аби прискорити повернення стабілізаційних графіків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло