Угорщина не платитиме мінімальну ціну за російську нафту

Угорщина не платитиме мінімальну ціну за російську нафту

Міністр додав, що цим рішенням «знову вдалося захистити енергетичну безпеку Угорщини»

Угорщина не платитиме мінімальну ціну за російську нафту
Міністр закордонних справ Угорщини

Що сталося. Угорщина не платитиме мінімальну ціну за російську нафту – таке рішення було прийнято після переговорів з Європейським Союзом.

Джерело. Про це повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

Деталі. «Під час переговорів щодо ліміту цін на нафту ми наполегливо боролися за інтереси Угорщини і, зрештою, досягли успіху: Угорщина була звільнена від застосування ліміту цін на нафту», – заявив він.

Міністр додав, що цим рішенням «знову вдалося захистити енергетичну безпеку Угорщини».

Бекграунд. Нагадаємо: країни G7 та Австралія приєдналися до ЄС у прийнятті обмеження ціни в $60 за барель за нафту, що постачається морем з росії. Обмеження щодо російської нафти – ембарго трубопровідної нафти і ціновий поріг на морські перевезення нафти в $60 за барель – набудуть чинності з 5 грудня, а з 5 лютого 2023 будуть поширені на нафтопродукти. 

Водночас росія формує “тіньовий флот”, скуповуючи застарілі танкери, щоб перевозити свою нафту в умовах санкцій. Однак все одно після введення санкцій вона втрачатиме 600 000 барелів на день.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло