Thales випустила «голосову» платіжну картку для людей з вадами зору

Thales випустила «голосову» платіжну картку для людей з вадами зору

Під час здійснення платежів мобільний застосунок озвучуватиме суму транзакції, перш ніж користувач зможе підтвердити її

Thales випустила «голосову» платіжну картку для людей з вадами зору
Фото: flickr.com

Що сталося. Французька компанія Thales випустила «голосову» платіжну картку для людей з вадами зору.

Джерело. Про це повідомляє PaySpace Magazine з посиланням на Finextra.

Деталі. Щоб отримати доступ до нововведення, користувачі мають встановити застосунок на свій мобільний телефон, який зв'язаний з їхньою карткою.

Під час здійснення платежів мобільний застосунок озвучуватиме суму транзакції, перш ніж користувач зможе підтвердити її за допомогою секретного коду.

Картка отримує інформацію про суму транзакції від торгового термінала та передає її до мобільного застосунку через Bluetooth.

Розроблена в партнерстві з французькою компанією FinTech Handsome картка сертифікована як Visa, так і Mastercard і незабаром буде комерціалізована кількома банками.

БекграундThales Group – це міжнародна компанія, яка створює високотехнологічні продукти та послуги на кількох напрямах: цифровій ідентифікації та безпеці, військовій, аерокосмічній та транспортній промисловості.

Раніше французька компанія Thales, яка забезпечувала захист платіжних транзакцій і перевірку ПІН-кодів на картах найбільших російських банків, згорнула свою роботу на ринку рф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло