Київська «Тікрайт» купила спиртзавод на Полтавщині за 85 млн гривень – ФДМУ

Київська «Тікрайт» купила спиртзавод на Полтавщині за 85 млн гривень – ФДМУ

Початкова ціна становила трохи більше 31 млн гривень

Київська 	«Тікрайт» купила спиртзавод на Полтавщині за 85 млн гривень – ФДМУ
Фото: ФДМУ

Що сталося. Фонд держмайна продав Жовтневий спиртзавод, що на Полтавщині, на приватизаційному аукціоні за 85 млн гривень. Стартова ціна була 31,2 млн гривень, за лот змагалися 5 учасників.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

Деталі. Завод має будівлі та споруди, транспортні засоби, обладнання, устаткування, інвентар, рухоме майно та сім земельних ділянок. Переможець торгів – київська компанія ТОВ «Тікрайт», зареєстрована у 2018 році. Основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. Крім цього, фірма має право виготовляти та продавати хімічну продукцію, торгувати паливом, а також надавати в оренду майно.

За даними Опендатабот, станом на 1 січня 2022 року податковий борг спиртзаводу становив 235,8 млн гривень, 8 лютого була порушена справа про його банкрутство.

За даними Youcontrol, 100% акцій компанії належать Олександру Назаренку. Він є співвласником трьох фірм. Разом із директором ТОВ «Тікрайт» Станіславом Маринохою мають компанію ТОВ «Стрінг»  яка спеціалізується на оптовій торгівлі паливом. Ще дві компанії, пов'язані з Назаренком, виробляють труби та надають в оренду машини й устаткування. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Мind, Фонд держмайна продав три спиртзаводи за день. Це принесло до держбюджету 155 млн гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло