ОНОВЛЕНО: Фонд держмайна продав три спиртзаводи за день

ОНОВЛЕНО: Фонд держмайна продав три спиртзаводи за день

Це принесло до держбюджету 155 млн гривень

Этот материал также доступен на русском языке
ОНОВЛЕНО: Фонд держмайна продав три спиртзаводи за день

Що сталося. Фонд держмайна продав на приватизаційних аукціонах три спиртзаводи на загальну суму 155 млн грн. 

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

Деталі. За лоти змагалося 10 потенційних покупців. Ціна продажу перевищила стартову вартість об'єктів у 3,5 раза – звітують у відомстві.

Так, початкова ціна Гайсинського спиртзаводу була майже 9 млн 300 тис. Продали об'єкт за 40 млн грн. Вартість Жовтневого спиртзаводу під час торгів зросла з 31 млн до 85 млн грн. Барський спирткомбінат придбали за 30 млн грн, тоді як стартова ціна була трохи меншою за 3 млн грн.

До кінця цього року фонд планує провести ще майже 70 аукціонів із приватизації.

ОНОВЛЕНО:

Переможцем торгів по Гайсинському спиртзаводу, що на Вінничині, стала місцева ТОВ «КОРПОРАЦІЯ СКІФ-96». За даними Youcontrol, компанія зареєстрована в 1996 році, надає нерухомість в оренду, має право займатися виробництвом хімічої продукції, ремонтувати та обслуговувати машини. Статутний капітал складає трохи більше 4 млн гривень. 50% товариства належать київській фірмі «Перспектива 2005», 66% якої належать Вадиму Вайспапіру.

Барський спирткомібінат придбала ТОВ «ДУНАЄВЕЦЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ» із Хмельниччини. Зареєстрована у смт Дунаївці у 2001-му. Основний вид діяльності – надання в оренду нерухомого майна. За даними Youcontrol, фірма статутний капітал компанії складає 205 тис. гривень. 100% акцій компанії належать Віталію Корбуту.

Щодо Жовтневого спиртзаводу, то ФДМУ поки не опублікував дані про переможця аукціону.

Бекгарунд. Як раніше повідомляв Mind, Держбюджет отримав перший мільярд гривень після відновлення малої приватизації. Загальна сума переможних торгів становить 1,8 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло