США ввели санкції проти «Росэлектроники», Kraftway, «Миландра» та інших російських технологічних компаній

США ввели санкції проти «Росэлектроники», Kraftway, «Миландра» та інших російських технологічних компаній

Це найбільші в росії виробники електроніки

США ввели санкції проти 	«Росэлектроники», Kraftway, 	«Миландра» та інших російських технологічних компаній
фото Pixaby

Міністерство торгівлі США поповнило санкційний «чорний список» найбільшими російськими виробниками електронної продукції, включаючи такі великі компанії, як «Росэлектроника», Kraftway та «ПКК Миландр».

Джерело: 3DNews

Деталі. Внесення організацій в «чорний список» відомства означає, що тепер для них у всьому світі обмежений доступ до американських технологій та обладнання.

Внесений до списку санкцій державний холдинг «Росэлектроника» включає безліч підприємств і концернів, об'єднаних у п'ять дивізіонів: «Електронно-компонентна база та НВЧ-електроніка», «Проектування та виробництво засобів зв'язку», «Розвідувальні інформаційні системи (РІС)», «Автоматизовані системи управління (АСУ)» та «Захист інформації».

Виробник комп'ютерного обладнання Kraftway, який також потрапив під американські санкції, випускає широкий спектр продукції, включаючи сервери, робочі станції, ПК, контрольно-касові машини та комп'ютерну периферію. У 2020 році компанія була постачальником інформаційних систем для перепису населення в росії.

Ще однією російською компанією в «чорному списку» США стало АТ «ПКК Миландр» та його дочірні структури. Виробник спеціалізується на розробці інтегральних схем із використанням технологій до 28 нм. Тільки протягом останніх 10 років компанія провела 240 дослідно-конструкторських робіт для виробників обладнання зв'язку, радіотехнічних систем, бортових обчислювачів та систем телеметрії. У рік випускається понад 550 тис. мікросхем, включаючи процесори для розумних лічильників електроенергії, мікроконтролери та модулі оперативної пам'яті.

Окремо відзначено АТ «Науково-дослідний центр електронної обчислювальної техніки», що входить до концерну «Вега» холдингу «Росэлектроника» – підприємство, зокрема, займається технологіями суперкомп'ютерів, а з 2006 року розробляє для них високошвидкісний інтерконнект.

У списку санкцій також опинилась LLC Fibersense, що реалізує прилади, апаратуру та обладнання загальнопромислового та спеціального призначення; виробник електричних лічильників ТОВ «Милур ІС»; а також випускає волоконно-оптичні гіроскопи та навігаційні системи НВК «Оптолинк».

Усі ці компанії, пояснили в американському Мінторгу, провадять діяльність всупереч інтересам зовнішньої політики та національної безпеки США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло