Українські ІТ-фахівці зможуть навчати навіть військових НАТО — Нуланд

Українські ІТ-фахівці зможуть навчати навіть військових НАТО — Нуланд

Заступниці держсекретаря США представили провідні українські розробки в сфері ІТ

Українські ІТ-фахівці зможуть навчати навіть військових НАТО — Нуланд
mil.gov.ua

Досвід українських ІТ-фахівців та розробників може використовуватися у майбутніх військових операціях США. Про це на зустрічі із заступником міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олегом Гайдуком заявила заступниця Державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд, яка перебувала з візитом у Києві.

Джерело. Про це повідомляється на сайті Міноборони України.

Деталі. Зокрема, Олег Гайдук подякував Вікторії Нуланд за підтримку України та ознайомив із роботою Міноборони в секторі зв’язку, ІТ та кібербезпеки, їх реформуванням за стандартами НАТО.

Високоповажній гості показали українську військову систему ситуаційної обізнаності «Дельта». Нуланд високо оцінила можливості «Дельти», її гнучкість і сумісність з аналогічними платформами країн-членів НАТО.

Заступниця Держсекретаря США підтримала ініціативи української сторони з розширення спроможностей ІТ-системи, яка допомагає отримувати повну оперативну картинку поля бою та сил ворога.

«Досвід команди розробників платформи ситуаційної обізнаності може бути використаний у майбутніх військових операціях США. Країни Альянсу можуть вчитися на уроках війни в Україні. Ваші напрацювання сприймаю з великим зацікавленням і схваленням. Після перемоги над ворогом, українські ІТ-фахівці можуть навчати навіть військових НАТО», – прокоментувала Вікторія Нуланд. 

Також заступниці Держсекретаря США презентували перші результати впровадження логістичної програми LOGFAS, яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів.

«Впровадження LOGFAS ліквідує  підґрунтя для будь-якого занепокоєння. Збереження довіри партнерів є для нас пріоритетом», – наголосив Олег Гайдук.

Бекграунд. Нагадаємо: раніше Нуланд дійшла висновку, що саме Україна стоїть за ударами безпілотників по російських базах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло