Білл Гейтс і Джефф Безос інвестували $75 млн в конкурента Neuralink

Білл Гейтс і Джефф Безос інвестували $75 млн в конкурента Neuralink

Компанія розробляє мозкові імпланти для паралізованих пацієнтів

Білл Гейтс і Джефф Безос інвестували $75 млн в конкурента Neuralink
Synchron

Фонди Білла Гейтса та Джеффа Безоса інвестували у стартап Synchron у раунді на $75 млн. Компанія займається створенням мозкових імплантів для лікування проблем з опорно-руховим апаратом тощо і є конкурентом Neuralink, яка належить Ілону Маску.

Зазначається, що Synchron вже розпочала випробування свого пристрою на людях.

Джерело. Про це пише businesswire.com.

Деталі. Synchron залучила $75 млн у раунді C від Bezos Expeditions, Gates Frontier та інших компаній.

Інвестиції дозволять прискорити розробки та початок основних клінічних випробувань, оголосила американська компанія.

Загальна сума інвестицій з моменту її створення у 2012 році складає $145 млн.

Стартап розробляє пристрій-імплант Switch, який призначений для паралізованих пацієнтів, наприклад, хворих на бічний аміотрофічний склероз. Він має допомогти їм спілкуватися, керуючи комп'ютерними курсорами «силою думки».

Влітку 2021 року Synchron одержала дозвіл Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) на початок клінічних випробувань нейроінтерфейсу.

Компанія вже імплантувала пристрій двом пацієнтам, пише Bloomberg. Випробування проходитимуть під контролем лікарів протягом року.

Розробкою нейроінтерфейсів займаються й інші компанії, зокрема Neuralink Ілона Маска. Другий співзасновник цього стартапу Макс Ходак зараз займається створенням імпланту для людей із проблемами зору у своїй новій компанії Science Corp.

Бекграунд. Нагадаємо, австралієць Філіп О’Кіф з бічним аміотрофічним склерозом (БАС) надіслав повідомлення у Twitter силою думки за допомогою технології Stentrode.

Тим часом США почали розслідування проти компанії Маска Neuralink через можливе вбивство 1500 тварин.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло