Очільник МАГАТЕ Гроссі їде в москву для переговорів щодо безпеки навколо ЗАЕС

Очільник МАГАТЕ Гроссі їде в москву для переговорів щодо безпеки навколо ЗАЕС

Консультація відбудеться 22 грудня за участі мзс і міноборони рф, «росатома» тощо

Очільник МАГАТЕ Гроссі їде в москву для переговорів щодо безпеки навколо ЗАЕС
Фото: Getty Images

Що сталося. Гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі приїде в москву 22 грудня для перемовин щодо зони безпеки навколо Запорізької АЕС.

Джерело. Про це пише «УНН» із посиланням на постійного представника росії при міжнародних організаціях Михайла Ульянова.

Деталі. Російську сторону на перемовинах представлятиме міжвідомча делегація за участю співробітників мзс рф, «росатому», міноборони рф, росгвардії та ростехнагляду.

Ульянов наголосив, що процес переговорів «йде ні добре ні погано, але завтра деякі моменти вдасться прояснити».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що МАГАТЕ сподівається до кінця року погодити створення зони безпеки навколо ЗАЕС з Україною та росією. Гроссі готовий знову зустрітися з путіним і Зеленським.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло