У боях за Бахмут загинув один з розробників гри STALKER
Володимир Єжов серед комп'ютерників більш відомий за нікнеймом Fresh

Що сталося. У суботу в боях за Бахмут загинув один із розробників гри S.T.A.L.K.E.R. український геймдизайнер і кіберспортсмен Володимир Єжов.
Джерело. Про це повідомив його брат В'ячеслав Єжов у Facebook.
Деталі. «Він говорив, що в боротьбі, яку зараз веде український народ, народжується щасливе майбутнє наших дітей. Сподіваюся, ти потрапив в кращий світ, брат», – написав В'ячеслав.
За його словами, у загиблого залишилося двоє дітей. Він зазначив, що Володимир був вірним другом та щирою людиною.
Володимир Єжов більш відомий за нікнеймом Fresh. Він був геймдизайнером у компанії GSC Game World. Окрім серії українських «Сталкерів» і «Козаків», працював над іграми World of Battles: Morningstar, Call of Cthulhu та Sherlock Holmes: Devil's Daughter.
Бекграунд. Нагадаємо: Інститут вивчення війни фіксує уповільнення наступу російських військ у районі Бахмута і припускає, що загарбники ініціюватимуть тактичну чи оперативну паузу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].