ФДМУ продав два об’єкти малої приватизації за цінами, які перевищили стартові у 110 разів
Конкуренція на аукціонах зростає, повідомив фонд

Що сталося. Фонд держмайна провів два аукціони малої приватизації з рекордами зростання цін.
Джерело. Про це йдеться в повідомленні ФДМУ.
Деталі. «Приміщення магазину в Івано-Франківську подорожчало, у порівнянні зі стартовою ціною, у 113 разів, до 5,5 млн грн, а недобудова на Київщині – у 110 разів, до 821 тис. грн. У першому аукціоні змагалися 15 учасників, а у другому – 11», – говориться в ньому.
Голова ФДМУ Рустем Умєров зазначив, що український бізнес бачить економічний потенціал «навіть у найдрібніших об’єктах державного майна», а конкуренція сприяє визначенню справжньої вартості активів.
Уточнюється, що цього тижня планується провести ще 13 приватизаційних аукціонів, серед лотів – Мишковицький спиртзавод (стартова ціна 3 млн грн), наступного місяця приватизація першого порту Усть-Дунайськ.
Бекграунд. Як повідомляв Mind, одеський завод «Оріон» продали з аукціону в 12 разів дорожче за стартову ціну.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].