Ексголова Київської ОДА Володін увійшов до правління «Нафтогазу»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ексголова Київської ОДА Володін увійшов до правління «Нафтогазу»

Володін полишив крісло держсекретаря Мінрозвитку громад та територій

Ексголова Київської ОДА Володін увійшов до правління 	«Нафтогазу»
Василь Володін

Що сталося. Кабінет Міністрів ввів до складу правління компанії «Нафтогаз Україна» колишнього голову КОДА Василя Володіна.

Джерело. Про це свідчить розпорядження на сайті уряду.

Деталі. Задля нової посади Володін полишив крісло держсекретаря Мінрозвитку громад та територій України. Кабмін погодив звільнення Володіна з посади державного секретаря Мінрозвитку громад та територій України ще 18 листопада.

В розпорядженні зазначається, що Володін призначений членом правління на період до прийняття новим складом наглядової ради «Нафтогазу» рішень «щодо формування правління зазначеного товариства, але не пізніше ніж 29 квітня 2023 року».

Згідно з інформацією компанії, на цей час, окрім Володіна, до складу правління входить Олексій Чернишов (голова), а також Маврікій Калугін, який є головним виконавчим директором групи «Нафтогаз», а також Роман Чумак, який обіймає посаду фінансового директора.

Бекграунд. Раніше колишній очільник Мінрегіону Олексій Чернишов перейшов до «Нафтогазу» як голова компанії. Призначення відбулося 3 листопада на вечірньому засіданні уряду.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло