Міноборони Британії повідомило, що росія використовує на оборонних заводах працю ув’язнених

Міноборони Британії повідомило, що росія використовує на оборонних заводах працю ув’язнених

москва різко збільшила обсяги виробництва озброєння в умовах війни

Міноборони Британії повідомило, що росія використовує на оборонних заводах працю ув’язнених
фото УНІАН

Російські оборонно-промислові підприємства використовують працю ув'язнених, щоб задовольнити потреби у виробництві зброї та техніки в умовах війни.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в щоденному звіті розвідки.

Деталі. «Праця засуджених, імовірно, буде особливо потрібна при виробництві низькотехнологічних озброєнь», – йдеться у звіті британського Міноборони.

Там зазначили, що виробники зброї та техніки зараз перебувають під сильним тиском москви, яка потребує збільшення обсягів виробництва.

У листопаді 2022 року на «Уралвагонзавод» – єдиний виробник танків для російської армії – відправили працювати 250 ув'язнених, які відбувають покарання в Нижньому Тагілі. Їх залучили до допоміжних робіт як операторів верстатів, токарів, фрезерувальників, електрозварювальників, машиністів крана. Засуджені не мають допуску до робіт, пов'язаних із режимом секретності.

Перед початком війни в Україні, у січні 2022 року, російський диктатор путін схвалив пропозицію Мін'юсту рф створити в росії виправні центри на 100 000 робочих місць для засуджених. Міністр юстиції Константін Чуйченко оцінив цєй проект у 500 000 рублів за кожне створене робоче місце, але пообіцяв, що ув'язнені фактично самі оплачуватимуть витрати, пов'язані з їх утриманням.

Влада рф пообіцяла залучити 100 000 ув'язнених до роботи до кінця 2024 року.

«В'язні надають для російської влади унікальний людський ресурс, який вони можуть використати для продовження війни проти України, тоді як добровольців усе ще не вистачає», – зазначили в британському відомстві.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що замовлення на російську зброю за кордоном зриваються, оскільки замовники втрачають до неї довіру.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло