ОНОВЛЕНО: Міністр внутрішніх справ Монастирський та його перший заступник Єнін загинули

ОНОВЛЕНО: Міністр внутрішніх справ Монастирський та його перший заступник Єнін загинули

Інцидент стався внаслідок падіння гелікоптера ДСНС у Броварах

This material is also available in English
ОНОВЛЕНО: Міністр внутрішніх справ Монастирський та його перший заступник Єнін загинули
Фото: sluga-narodu.com

Що сталося. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович загинули.

Джерело. Про це повідомляє Нацполіція.

Деталі. Зазначається, що інцидент стався внаслідок падіння гвинтокрила ДСНС у Броварах, який виконував завдання. Крім того, загинули ще 16 людей, зокрема двоє дітей. Поранення отримали 22 громадянина, серед них 10 дітей.

ОНОВЛЕНО:

Денис Монастирський народився 12 червня 1980 року в Хмельницькому, український юрист, політик. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. З 2019 по 2021 рік – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності. 16 липня 2021 року Верховна Рада призначила Монастирського на посаду Міністра внутрішніх справ. Одружений, має двох синів.

Євгеній Єнін народився 19 листопада 1980 року в Дніпропетровську (зараз – Дніпро), український дипломат і правник. У 2002 році закінчив з відзнакою Національну академію Служби безпеки України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». 7 червня 2016 року – призначений заступником Генерального прокурора України, з 15 квітня 2020 року – заступник Міністра МЗС України Дмитра Кулеби, з 6 вересня 2021 – Перший заступник Міністра МВС Дениса Монастирського. Одружений, має двох дітей.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що у Броварах поблизу дитячого садка впав гвинтокрил. Відомо про 16 загиблих, зокрема 2 дітей та міністра внутрішніх справ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло