ФАО допоможе українським аграріям насінням 12 овочів

ФАО допоможе українським аграріям насінням 12 овочів

Програма передбачає допомогу для понад 50 000 домогосподарств у дев'яти областях країни

ФАО допоможе українським аграріям насінням 12 овочів
Фото: ВР

Що сталося. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) організує програму реагування ФАО на 2023 рік для підтримки незахищених домогосподарств у сільській місцевості дев'яти областей. Домогосподарства отримають набори насіння 12 овочевих культур.

Джерело. Про це повідомляє пресслужби Верховної Ради.

Деталі. За даними ФАО, близько 25% сільських домогосподарств в Україні, залучених до сільськогосподарського виробництва, або припинили, або скоротили своє виробництво.

Програма передбачає допомогу для понад 50 000 домогосподарств у Чернігівській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій областях.

Кожен набір для виробництва овочів повинен включати: капуста (всього 5 г); редька (всього 20 г); баклажан (всього 1 г); цибуля (всього 4 г); буряк (всього 40 г); помідор (всього 5 г); огірок (всього 5 г); кабачок (всього 2 г); морква (всього 20 г); перець (всього 1 г); петрушка (всього 2 г); солодка кукурудза (всього 15 г).

Організація оголосила тендер на закупівлю сортів насіння 12 овочів у вигляді наборів. Для цього тендеру зацікавленим постачальникам пропонується надати повні або часткові пропозиції. Перевага надаватиметься пропозиціям, поданим на всю кількість сортів насіння, упакованих у набори, з доставленням до основного терміну 15 лютого.

Щоб взяти участь у тендері, постачальникам пропонується подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши тендер: Закупівля насіння овочів у комплектах для України.

Кінцева дата та час подання – 23 січня 2023 року о 13:00 (за київським часом).

Бекграунд. Нагадаємо, що ФАО планує допомогти українському агросектору на понад $200 млн у 2023 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло