Українська мережа коворкінгів Creative States готується запуститися на польському ринку

Українська мережа коворкінгів Creative States готується запуститися на польському ринку

Перший коворкінг компанія може відкрити у Варшаві

Українська мережа коворкінгів Creative States готується запуститися на польському ринку
Фото: Creative States

Що сталося. Українська мережа коворкінгів Creative States готується до запуску на ринку Польщі.

Джерело. Про це СЕО компанії Ілля Кенігштейн розповів в інтерв'ю Liga.net.

Деталі. Перший коворкінг компанія може відкрити у Варшаві. Заклад хочуть оформити в українському стилі, але без пасторальної шароварщини.

За його словами, відкриття коворкінгу в Польщі коштуватиме від 3 млн євро, а строк окупності становитиме не менше шести років.

«Ведемо перемовини з кількома лендлордами в Польщі. Хоч як дивно звучить, зараз золотий час для виходу на міжнародні ринки», – заявив він.

Кенігштейн зазначив, що за кордоном проєкт окупається вдвічі довше: «Якщо в Україні для нас стандарт – три-п’ять років, то там усе лише починається від шести років. Ціни на ремонт у Польщі одразу вдвічі вищі, ніж тут. Умови з лендлордами – уп’ятеро жорсткіші. Рівень конкуренції – у 100 разів вище».

Бекграунд. Раніше Кенігштейн розповідав, що в коворкінгів як у сегменту комерційної нерухомості великі перспективи. «Гнучкість, безпека й підвищений комфорт – три кити, на яких найближчі 5–7 років зростатиме індустрія коворкінгів в Україні. Це світові реалії, які рано чи пізно наздогнали б нас», – вважає Кенігштейн.

Головна перевага коворкінгів – у тому, що вони можуть задовольнити запити абсолютно різного формату. Відвідувач має можливість вибрати індивідуальне робоче місце, мініофіс або конференц-зал. При цьому резидент не зобов'язаний платити щомісячну оренду, а має право оплачувати лише той час, який він провів у коворкінгу. Це значно зменшує операційні витрати бізнесу і заразом дозволяє організувати роботу співробітників без прив'язки до конкретного офісу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло