росія вербує ув’язнених громадян України до пвк «Вагнер»

росія вербує ув’язнених громадян України до пвк «Вагнер»

Найбільш активно закликають людей, які відбувають покарання за тяжкі кримінальні злочини

This text is also available in English
росія вербує ув’язнених громадян України до пвк «Вагнер»
Фото: Новинарня

Що сталося. росія вербує ув’язнених громадян України, яких було примусово вивезено до російських місць позбавлення волі. Зокрема, в Краснодарі відбувається активне вербування таких осіб до складу приватної військової компанії «Вагнер».

Джерело. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Деталі. Більшість українських ув’язнених не задоволені примусовою зміною становища та зневажливим ставленням до них російських ув’язнених. Найбільш активно закликають до участі у війні проти України людей, які відбувають покарання за тяжкі кримінальні злочини.

Крім того, з Каховки окупанти вивозять медичне обладнання центральної міської лікарні до  Генічеська Херсонської області.

Бекграунд. Нагадаємо, що на війну в Україні з російських колоній вирушили не лише гвалтівники та вбивці, а й маніяк-канібал.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло