США намагаються стримати ймовірні спроби ПВК «вагнер» відновити операції за межами України – ISW
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

США намагаються стримати ймовірні спроби ПВК «вагнер» відновити операції за межами України – ISW

Мінфін США запровадив нові санкції проти глобальної мережі підтримки «Групи вагнера»

США намагаються стримати ймовірні спроби ПВК 	«вагнер» відновити операції за межами України – ISW
Фото: Новинарня

Що сталося. Міністерство фінансів США оголосило про нові санкції проти глобальної мережі підтримки ПВК «вагнер», зокрема проти 16 організацій, які підтримують її діяльність.

Джерело. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). 

Деталі. «Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) позначило 16 організацій, які підтримують військові операції ПВК «вагнер» як суб’єкти санкцій. Зокрема, йдеться про російську технологічну компанію, китайську компанію супутникових зображень, підконтрольну ПВК охоронну компанію Центральноафриканської Республіки, авіаційну компанію з Об’єднаних Арабських Еміратів і кількох російських громадян», – йдеться в повідомленні. 

США визнали ПВК «вагнер» міжнародною злочинною організацією та вказали на її роль в російських операціях в Україні та причетність до злочинної діяльності в Центральноафриканській Республіці та Малі. 

За даними ISW, таким чином Міністерство фінансів США «частково намагається стримати ймовірне відновлення зосередження ПВК «вагнер» на проведенні операцій за межами України». 

«Група вагнера», ймовірно, відновила зусилля щодо посилення розбудови потенціалу безпеки та ролі в боротьбі з тероризмом в африканських країнах, на чому зосереджувала значну увагу перед тим, як виділити чималі ресурси для російського вторгнення в Україну», – вважають аналітики.

Бекграунд. Нагадаємо, що США визнали ПВК «вагнер» транснаціональною злочинною організацією та ввели санкції проти її мережі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло