Польща побудувала в Грузії завод з випуску військових дронів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Польща побудувала в Грузії завод з випуску військових дронів

Масове виробництво безпілотників запустять у квітні

Польща побудувала в Грузії завод з випуску військових дронів
фото www.gov.ge

У Грузії запускається масове виробництво розвідувальних та бойових дронів. 27 січня на полігоні Міноборони «Крцанісі» пройшли перші тестові польоти, повідомляється на сайті уряду. Зазначається, що це спільний проект Грузії та Польщі.

Джерело. Про це пише The Moscow Times.

Деталі. Йдеться про дрони WARMATE та FLYEYE грузинсько-польського виробництва. Розвідувальний безпілотник FLYEYE призначений для виконання високоточних завдань у всіх кліматичних зонах та радіоелектронних умовах. З його допомогою військові можуть проводити приховане спостереження в реальному часі. Дрон WARMATE виконує інші функції. Це бойовий безпілотник із високою точністю ураження. Його використовує як польська, так і інші армії країн НАТО.

«Ми розпочинаємо виробництво безпілотних літальних апаратів – розвідувальних та так званих “камікадзе” у Грузії. З квітня ми розпочинаємо їхнє масове виробництво», – заявив міністр оборони Грузії Джуаншер Бурчуладзе.

Вироблятиме дрони підприємство ТОВ «Дельта-Вебе» – «дочка» «Дельти Інтернешнл» та польської WB Electronics S.A. Масове виробництво безпілотників запустять у квітні. У рік завод випускатиме кілька сотень дронів.

Крім того, “Дельта-Вебе” відкриє в Грузії перший навчальний центр з роботи з безпілотниками. Професійні інструктори центру проведуть перепідготовку працівників Міністерства оборони, йдеться у повідомленні.

У 2022 році Польща виявилася одним із лідерів у Східній Європі з виробництва озброєння. Цьому сприяла розв'язана росією війна в Україні. Польща стала третьою країною за обсягами переданої Києву зброї після США та Великої Британії, випливає зі статистики Кільського інституту світової економіки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло