«Укрнафта» у лютому запустить власну паливну картку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Укрнафта» у лютому запустить власну паливну картку

Картка діятиме для обслуговування військових, критичної інфраструктури та юридичних осіб

«Укрнафта» у лютому запустить власну паливну картку
Фото: flickr.com

Що сталося. «Укрнафта» запускає власну паливну картку.

Джерело. Про це повідомила пресслужба компанії.

Що це означає. «Картка UKRNAFTA дає можливість закупити прогнозовану кількість якісного пального на день, місяць чи рік роботи наперед. Також за її допомогою можна оперативно змінювати ці обсяги в залежності від потреби», – йдеться у повідомленні компанії.

Деталі. Зараз відбувається тестування системи. Масовий випуск готується уже з лютого 2023 року. Обслуговування карткою спершу стане доступним для військових, споживачів критичної інфраструктури та юридичних осіб, але в планах також розвиток послуги для населення.

Разом з паливною карткою запланований випуск власних скретч-карток (талонів).

Оформити заявку на картку та талони UKRNAFTA можна, звернувшись до комерційного підрозділу компанії.

«Відтепер «Укрнафта» зможе надавати послуги з попередньо оплаченого продажу пального, незалежно від третіх осіб, що зробить сервіс та обслуговування таких програм більш стійким та надійним», – зазначив Сергій Корецький, директор ПАТ «Укрнафта».

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що «Укрнафта» готова щомісяця продавати від 10 000 кубометрів газу бізнес-споживачам. Покупці отримають газ, що вже є у підземних газосховищах України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло