Логістична компанія Maersk об’єднає всі бізнеси під єдиним брендом
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Логістична компанія Maersk об’єднає всі бізнеси під єдиним брендом

Компанія оголосила, що має намір об’єднати операції під різними брендами

Що сталося. Датська міжнародна контейнерна компанія Maersk повідомив про намір провести комплексну реструктуризацію, яка передбачає інтеграцію всіх бізнесів під єдиним брендом.

Джерело. Про це повідомляє The Maritime Executive.

Деталі. Компанія оголосила, що має намір об’єднати операції під різними брендами Maersk, зокрема Hamburg Süd і Sealand, а також запущену нещодавно логістичну службу вантажних перевезень для малого та середнього бізнесу Twill і нещодавно придбані бренди, як-то Senator і LF Logistics.

Відповідно до заяви, процес буде поступовим та базуватиметься на ретельному аналізі поточних операцій та потреб клієнтів у прозорому й керованому сервісі.

Бекграунд. Для Sealand це буде вже другий ребрендинг. Maersk купив міжнародний контейнерний бізнес SeaLand 1999 року. Угода вартістю $800 млн включала флот SeaLand із 70 контейнеровозів і близько 200 тис. контейнерів, а також контейнерні термінали. Об’єднана компанія продовжувала працювати під ім’ям Maersk-SeaLand до 2006 року, коли після покупки Royal P&O Nedlloyd вона повернула собі назву Maersk Line. Бренд SeaLand був відроджений 2014 року для створеного регіонального перевізника групи.

Hamburg Süd – один із найстаріших брендів світової судноплавної індустрії. Приєднана до групи Maersk у 2017 році, компанія існує уже понад 150 років. Вона була заснована 1871 року. Спочатку її флот складався з чотирьох пароплавів, які обслуговували щомісячні лінійні сервіси, що пов’язували Гамбург із Бразилією та Аргентиною. З 1955 до 2017 року компанія належала родині Йоткер. На момент продажу Maersk за €3,7 млрд Hamburg Süd мав флот із 105 суден. У рамках Maersk Hamburg Süd було відведено регіональну нішу: компанія спеціалізувалася на перевезеннях, що пов’язували європейські й азіатські ринки з Південною Америкою, а також на маршрутах між Північною і Південною Америкою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло