WSJ: На Заході починають розуміти, що час може грати на користь росії
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

WSJ: На Заході починають розуміти, що час може грати на користь росії

Поки що не помітно жодних ознак того, що кремль задумається про згортання конфлікту через санкції

WSJ: На Заході починають розуміти, що час може грати на користь росії
фото DR

За рішенням західних лідерів різко змінити тактику та значно збільшити військову допомогу Києву можуть стояти побоювання, що час гратиме на користь росії.

Джерело. Про це пише Wall Street Journal.

Деталі. Західні політики вважають, що вікно можливостей для України обмежене в часі, а для того, щоб переламати хід війни, Києву необхідно надати якнайшвидше потужну зброю, зокрема бойові танки та системи протиповітряної оборони.

Довгий час на Заході сподівалися, що після важкої зими, військових втрат і погіршення економічної ситуації через санкції москва прагнутиме згорнути конфлікт та почне шукати можливості для встановлення миру.

Однак цей розрахунок не виправдався: хоча минув майже рік із часу вторгнення росії в Україну, однак москва, попри втрати та введені санкції, схоже, має намір розпочати новий наступ в Україні.

Тепер низка західних лідерів вважає, що кремль, готовий продовжувати мобілізацію, може виграти, дотримуючись тактики тривалого воєнного конфлікту.

Можливо, у кремлі розраховують, що згодом населення Європи та США все з меншим ентузіазмом підтримуватимуть зусилля урядів щодо надання допомоги Україні. До того ж у деяких країнах за цей час можуть змінитися лідери та уряди.

Як наголошує видання, на Заході поки що не бачать жодних ознак того, що кремль задумається про згортання конфлікту через санкції.

Також західні політики розуміють, що росія має досить великі ресурси, щоб налагодити виробництво зброї без використання західних технологій, а також провести нову хвилю мобілізації, пише WSJ.

Джерело. Нагадаємо: розвідка повідомила про «ознаки майбутнього великого російського наступу» на Сході України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло