В Україні вийшов фільм про останню Праведницю народів світу з Одеси
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

В Україні вийшов фільм про останню Праведницю народів світу з Одеси

Кінострічка вийшла вже після смерті 100-річної Праведниці Данильянц

В Україні вийшов фільм про останню Праведницю народів світу з Одеси
Фото: Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр

Що сталося. В Україні вийшов фільм про останню Праведницю народів світу з Одеси.

Джерело. Про це повідомляє «РБК-Україна».

Деталі. Стрічка показує єдине інтерв'ю з Праведницею Олімпіадою Данильянц, яка померла минулого року. Фільм містить унікальні фотографії з домашнього архіву Праведниці, а також історичні кадри старої Одеси.

«Це вже другий фільм, який ми випустили з початку війни. Влітку 2022 року ми випустили фільм про Праведників світу із села Тарандинці на Полтавщині, родину Галич. І тепер – фільм про Олімпіаду Данильянц з Одеси», – розповіла продюсерка фільму Маргарита Ормоцадзе-Яковлева.


Праведники народів світу – люди неєврейської національності, котрі під час Другої світової рятували євреїв від знищення нацистами. Активний пошук Праведників розпочався в Україні лише в 1990-ті роки. Станом на 2021 рік звання Праведника народів світу надали 2673 українцям.


Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що про Цукерберга знімуть документальний фільм із назвою «Король метавсесвіту». У ньому будуть ексклюзивні архівні кадри.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло