Очікується наймасовіший за останні роки страйк співробітників держсектору у Великій Британії
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Очікується наймасовіший за останні роки страйк співробітників держсектору у Великій Британії

Зазхід торкнеться роботи шкіл та університетів, а також порушить роботу залізничного транспорту

Очікується наймасовіший за останні роки страйк співробітників держсектору у Великій Британії
Фото: Reuters

Що сталося. У Великій Британії на 1 лютого заплановано наймасовіший за останні роки страйк державних службовців: від вчителів, співробітників швидкої допомоги, а також водіїв потягів, автобусів.

Джерело. Про це повідомляють британські ЗМІ, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. За даними Financial Times, страйк торкнеться роботи шкіл та університетів, порушить роботу залізничного транспорту і більшої частини установ держсектору у всій країні.

Члени профспілок вийдуть на скоординовану акцію, покликану висловити протест проти відмови британської влади фінансувати підвищення рівня зарплати працівникам держсектору.

Зазначається, що на страйк можуть вийти сотні тисяч держслужбовців. До них приєднаються співробітники берегової охорони, пошти, аеропортів, інструктори з водіння, урядовці, машиністи електропоїздів і співробітники Британського музею.

Крім того, за даними Sky News, у середу на страйк також вийдуть співробітники швидкої допомоги. Профспілка Unison закликала британську владу підвищити оплату праці працівників швидкої допомоги. На Даунінг-стріт заявили, що інформація про страйк працівників швидкої допомоги «викликає глибоке занепокоєння».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що працівники Starbucks у США планували триденний страйк.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло