Президентом «МАУ» стала заступниця глави компанії з фінансів Ганна Борисонник – ЗМІ
Борисонник до приходу до МАУ працювала у ПриватБанку

Що сталося. Найбільша українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) на зборах акціонерів призначила на посаду президента Ганну Борисонник. Вона із середини минулого року обіймала посаду віцепрезидента з фінансів.
Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в компанії.
Деталі. Раніше про це призначення повідомив директор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецький у групі «Авіація України».
«Схоже, акціонери знайшли компроміс, і МАУ таки виживе», – додав він.
Водночас у держреєстрі керівником компанії вказано Євгена Дихне, який оскаржив у суді рішення про його звільнення, прийняте ще у листопаді 2021 року.
Борисонник до приходу до МАУ з 1994 по 2017 роки працювала у ПриватБанку, співвласником якого до націоналізації був співвласник МАУ Ігор Коломойський.
Бекграунд. У вересні минулого року МАУ вже повідомляла про зміну президента: замість Євгена Дихне ним тоді став Кирило Звонарьов, який з 2014 по 2022 рік обіймав посаду заступника генерального директора аеропорту «Бориспіль». Тоді відповідне кадрове рішення було ухвалено після закінчення контракту Дихне, який очолював МАУ з вересня 2019 року.
Після початку війни МАУ запропонувала свої літаки, які не були заблоковані в українських аеропортах, для виконання чартерних та гуманітарних рейсів за межами України та у мокрий лізинг.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].