Китайські компанії хочуть викупити заводи LG, Bosch і Samsung, що пішли з рф
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Китайські компанії хочуть викупити заводи LG, Bosch і Samsung, що пішли з рф

Російські компанії також цікавляться купівлею цих заводів

Китайські компанії хочуть викупити заводи  LG, Bosch і Samsung, що пішли з рф
фото DR

Китайські і російські компанії цікавляться купівлею та орендою компаній LG, Bosch і Samsung, що пішли з російського ринку.

Джерело. Про це пише «Коммерсант».

Деталі. Серед потенційних китайських покупців співрозмовники видання називають Hisense, яка продає у рф холодильники, пральні машини, телевізори та іншу техніку. Компанія володіє брендами Toshiba та Gorenje.

Російські компанії Kuppersberg і Schaub Lorenz, які здійснюють продаж холодильників, витяжок, варильних панелей та іншої техніки, також цікавляться покупкою заводів виробників електроніки й побутової техніки, що пішли з росії, кажуть джерела видання.

Компанії навіть зверталися до Мінпромторгу рф, проте поки що не змогли домовитися про угоду.

Представник Bosch у росії заявив, що «компанія вивчає різні варіанти подальших дій». У пресслужбі Samsung сказали, що не одержували пропозицій від претендентів.

Після початку війни в Україні LG та Samsung зупинили постачання своїх товарів до рф. Обидві компанії володіють заводами у країні: LG належить завод у Підмосков'ї площею 22 000 кв. м., а Samsung – завод у Калузькій області з виробництва телевізорів, моніторів та пральних машин. На останньому, за даними сайту компанії, працювало близько 1000 чоловік. Наразі повністю працює на експорт товарів. Завод LG розглядає перенесення виробництва в Казахстан або Узбекистан.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло