Подоляк звинуватив Ілона Маска у заниженні популярності України у твіттері
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Подоляк звинуватив Ілона Маска у заниженні популярності України у твіттері

За його словами, Маск порушує правила конкуренції

Подоляк звинуватив Ілона Маска у заниженні популярності України у твіттері
фото Офіційний сайт Президента України

Радник Офісу президента України Михайло Подоляк різко висловився на адресу Ілона Маска, звинувативши його в тому, що мільярдер навмисне занижує популярність офіційних сторінок українського керівництва у соцмережі “Твіттер».

Джерело. Про це він написав у своєму акаунті.

Деталі. «Ілон Маск, може, досить песимізувати офіційні акаунти України та насильно скорочувати охоплення? Надто все очевидно… Не треба допомагати безталанній російській пропаганді. Їм це не допоможе, а репутація Твіттер умирає. Може, потрібен регулятор, який пояснить власнику правила конкуренції?» – написав він.

Проблеми почалися ще 13 грудня, коли українці почали скаржитися, що не можуть авторизуватись у соціальній мережі зі своїх номерів. У деяких взагалі не виходило зареєструватись у Твіттері.

До того ж, користувачі виявили, що Україна зникла зі списків країн у Твіттері, в той час як росія залишилася.

Згодом стало відомо, що «Твіттер» заблокував трафік близько 30 провайдерів по всьому світу, пояснивши це «змінами конфігурації маршрутизації».

Ще тоді Михайло Подоляк дорікнув новому власнику соцмережі Ілону Маску в тому, що «Твіттер» намагається цензурувати тему війни в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло