Volvo готується переобладнати основні моделі своїх авто в електромобілі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Volvo готується переобладнати основні моделі своїх авто в електромобілі

Компанія прагне зробити всю свою автолінію повністю електричною до 2030 року

Volvo готується переобладнати основні моделі своїх авто в електромобілі
Фото: pixabay.com

Що сталося. Шведський автовиробник Volvo готується до кампанії з перетворення своїх основних моделей авто – трьох позашляховиків та двох седанів – на електромобілі.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Очікується, що Volvo, що повністю належить китайській Zhejiang Geely Holding Group, випустить щонайменше шість нових акумуляторних електромобілів до 2026 року.

Volvo оголосила про мету зробити всю свою автолінійку повністю електричною до 2030 року. Австралійський підрозділ компанії заявив, що планує продавати на цьому ринку лише електромобілі до 2026 року.

Плани щодо випуску продукції називають найбільшим оновленням лінійки моделей Volvo з того часу, як Geely придбала бренд у Ford Motor у 2010 році.

Протягом наступних чотирьох років компанія планує вивести на ринок мінівен або фургон на базі Geely Zeekr, яка продається в Китаї. Zeekr 009 з трьома рядами сидінь  коштуватиме приблизно $74 000.

Бекграунд. Раніше Volvo оголосила про придбання 100% акцій своєї дочірньої компанії з розробки програмного забезпечення для автономного водіння Zenseact.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло