Британське Міноборони: українські танкові екіпажі «швидко освоїли» Challenger 2
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Британське Міноборони: українські танкові екіпажі «швидко освоїли» Challenger 2

Зеленський подякував главі британського уряду за старт навчань на танках

This material is also available in English
Британське Міноборони: українські танкові екіпажі «швидко освоїли» Challenger 2
@DefenceHQ

Міністерство оборони Великої Британії оприлюднило фото тренувань українських екіпажів на британських танках Challenger 2. Як зазначили в міністерстві, українські військові швидко вчаться керувати бойовими машинами.

Джерело. Твіттер-акаунт Міноборони Великої Британії.

Деталі. «Танкісти Збройних Сил України цього тижня швидко освоїли керування потужним «Челленджером-2», – написало Міноборони країни у суботу в Твіттер.

«Велика Британія надає Україні танки Challenger 2, щоб допомогти їй захистити свою батьківщину та повернути територію», – додали у відомстві.

Між тим президент Володимир Зеленський під час розмови із прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком подякував за старт тренувань українських екіпажів на танках танків Challenger 2.

«У розмові з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком подякував за старт тренувань українських екіпажів на «Челенджерах». Також говорили про подальше розширення спроможностей української армії, різнобічну підтримку України на коротку та довгу перспективу», – зазначив президент у офіційному телеграм-каналі.

Бекграунд. Велика Британія зобов’язалася відправити 14 танків на допомогу силам Києва, а українські танкісти прибули на навчання минулих вихідних.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло