Дефіцит е/е знизився через збільшення виробництва та імпорту – «Укренерго»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Дефіцит е/е знизився через збільшення виробництва та імпорту – «Укренерго»

Після ремонту в мережу повернулися два блоки на теплових електростанціях

This material is also available in English

Що сталося. Дефіцит електроенергії дещо знизився завдяки збільшенню виробництва, проте зберігається на суттєвому рівні й все ще недостатній для покриття споживання в повному обсязі.

Джерело. Про це повідомила НЕК «Укренерго».

Деталі. «Після ремонту в мережу повернулися два блоки на теплових електростанціях. Одночасно один блок виведений в аварійний ремонт. Також протягом майже всієї доби відбувається імпорт електроенергії з інших країн», – описала ситуацію «Укренерго».

Водночас, за даними системного оператора, поступово зростає через посилення морозів споживання електроенергії, більш стрімке зростання якого очікується завтра з початком робочого тижня.

У компанії підтвердили раніше оприлюднену мережевими операторами інформацію про введення лімітів споживання областям тільки на період з 16:00 до 20:00.

Виняток – Київська та Одеська області, де є мережеві обмеження

Зокрема, в Одесі та прилеглих районах продовжують діяти аварійні відключення через масштабну аварію на одній з підстанцій «Укренерго».

У компанії запевнили, що разом з Одеською обласною військовою адміністрацією та обленерго її фахівці розробляють резервні схеми підключення Одеси та прилеглих районів, а ремонтні бригади «Укренерго» та обленерго цілодобово працюють для усунення наслідків аварії та якнайшвидшого відновлення енергопостачання.

Бекграунд. Нагадаємо: учора прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив направити до Одеси, яка залишилася без електрики через аварію на підстанції, всі потужні генератори, які є у міністерства енергетики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло