Petronas купує активи австралійської Wirsol – Reuters
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Petronas купує активи австралійської Wirsol – Reuters

Wirsol спеціалізується на сфері відновлювальної енергетики

Petronas купує активи австралійської Wirsol – Reuters

Що сталося. Малайзійська компанія Petroliam Nasional Bhd (Petronas) планує придбати австралійський бізнес німецької компанії Wirsol в галузі відновлюваних джерел енергії, зокрема сонячних ферм та великого проекту розвитку.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Wirsol, що належить Wircon GmbH, володіє сонячними фермами на семи об'єктах потужністю 746 МВт, має проэкт розвитку близько 700 МВт і є керуючим активами на 349 МВт у східних штатах Австралії, повідомляється на вебсайті компанії.

«Банкір, знайомий із попередньою спробою Wirsol продати свої австралійські активи, сказав, що на основі приблизного розрахунку операційні активи коштують близько $700 млн», – пише Reuters. 

Повідомляється, що раніше компанія мала труднощі з продажом своїх австралійських сонячних ферм через проблеми з роботою мережі, де вони розташовані. 

Petronas – національна нафтова компанія Малайзії, заснована 1974 року. Орієнтовні загальні запаси компанії становлять 3,9 млрд барелів. За даними ЗМІ капіталізація перевищує $230 млрд.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, Shell планує збільшити інвестиції у відновлювальні джерела енергії до третини всіх своїх витрат.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло