Nissan придбає до 15% акцій Ampere Computing

Nissan придбає до 15% акцій Ampere Computing

Ця інвестиція має відбутися в рамках альянсу з Renault EV

Nissan придбає до 15% акцій Ampere Computing

Що сталося. Nissan має намір придбати до 15% акцій компанії Ampere Computing, підрозділу Renault Group EV & Software у Європі, що дозволить йому стати стратегічним інвестором Ampere.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Повідомляється, що інвестиція має відбутися в рамках майбутнього альянсу між компаніями. При цьому уточнюється, що один із партнерів – компанія Mitsubishi Motors – також розгляне можливість інвестувати в Ampere, яку Renault прагне включити в біржовий список.

Раніше було оголошено, що, згідно з угодою про відновлення свого давнього альянсу, французький автовиробник зменшить свою частку в японській компанії до 15% із приблизно 43%.

Renault передасть 28,4% акцій Nissan у французький траст, зазначається в повідомленні. Це зробить партнерство в альянсі рівноправним.

Компанія Ampere заснована 2018 року ветераном галузі напівпровідників Рене Джеймс. Компанія свого часу випустила перші в галузі два хмарні процесори – 80-ядерний Ampere Altra та 128-ядерний Ampere Altra Max на базі Arm. 

Бекграунд. Як повідомляв Mind, раніше Renault, Nissan і Mitsubishi оголосили, що вкладуть $26 млрд у спільне виробництво електрокарів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло