Суд повернув державі санаторій «Куяльник» вартістю 1 млрд грн – Офіс генпрокурора
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Суд повернув державі санаторій «Куяльник» вартістю 1 млрд грн – Офіс генпрокурора

Скасовано рішення першої інстанції

Суд повернув державі санаторій 	«Куяльник» вартістю 1 млрд грн – Офіс генпрокурора

Що сталося.  Південно-західний апеляційний господарський суд повернув у державну власність майно об’єднання санаторно-курортних закладів «Куяльник» вартістю близько 1 млрд грн за позовом Одеської обласної прокуратури.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Деталі.  «Суд скасував рішення суду першої інстанції та ухвалив нове рішення, яким визнав незаконними та скасував рішення реєстраторів, визнав право власності за державою в особі Фонду державного майна України», – йдеться у повідомленні. У суді представник прокуратури довів назаконність переоформлення права власності на майно санаторію площею понад 100 000 кв. м.

Варто зазначити, що у грудні 2019 року прокуратура подала позов проти ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», комунального підприємства «Агенція реєстраційних послуг» та державного реєстратора Морозової О.С. про визнання права власності на будівлі санаторно-курортних закладів курорту «Куяльник» за державою та скасування рішення реєстратора як незаконне.

Справа слухалася у Госпсуді Одеської області, який у червні минулого року відмовив у задоволенні позову. Тоді, для подання апеляції прокуратурі забракло грошей – було сплачено 690 000 судового збору замість необхідного 1 млн грн.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, САП просить для екскерівника аеропорту «Бориспіль» 5 років ув'язнення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло