Туреччина відхилила пропозицію Маска надати Starlink для постраждалих від землетрусу районів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Туреччина відхилила пропозицію Маска надати Starlink для постраждалих від землетрусу районів

Інтернет-інфраструктура Туреччини постраждала внаслідок землетрусів

Туреччина відхилила пропозицію Маска надати Starlink для постраждалих від землетрусу районів
фото Pavel Nemecek/CTK/AP

Туреччина відхилила пропозицію Ілона Маска надати країні Starlink, супутниковий інтернет-сервіс SpaceX, після того, як вона постраждала від руйнівного землетрусу.

Джерело. Про це повідомило в понеділок агентство Bloomberg.

«Поставки Starlink ще не схвалені турецьким урядом, – написав Маск у своєму Твіттері в неділю пізно ввечері. – SpaceX може відправити, як тільки буде схвалено».

Це була відповідь Макса користувачеві Twitter, який заявив, що в Туреччині спостерігається «серйозний дефіцит зв'язку» після землетрусу магнітудою 7,8 балів, що стався на південному сході країни поблизу сирійського кордону.

Агентство Bloomberg повідомило, що анонімний високопоставлений турецький чиновник сказав, що вони вдячні за пропозицію Маска, але Туреччина має достатньо супутникових потужностей, а її базові станції працюють на акумуляторах.

У понеділок Туреччина і Сирія постраждали від потужного землетрусу, в результаті якого загинули сотні людей.

Компанія Cloudflare, за повідомленням ресурсу Datacenter Dynamics, фіксує різке падіння інтернет-трафіку у тих регіонах на території Туреччини, де стався землетрус.

Телекомунікаційна компанія Turkcell розгортає мобільні базові станції, відправляє генератори та засоби супутникового зв'язку до постраждалих районів. Аналогічних заходів вжила і компанія Türk Telekom.

Обидві вони зробили дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони безкоштовними, але закликають громадян використовувати зв'язок лише для екстрених викликів.

У районах, що постраждали, також створюються точки доступу Wi-Fi.

Бекграунд. Як повідомлялося, через землетрус у Туреччині та Сирії кількість загиблих сягла понад 2700 осіб, і цифра постійно зростає, розбір завалів продовжується.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло