Українське MEGOGO виходить на ринок Польщі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Українське MEGOGO виходить на ринок Польщі

Польща стане 14-м ринком, де українська компанія надаватиме свої послуги

Українське MEGOGO виходить на ринок Польщі
Фото: flickr.com

Що сталося. MEGOGO відкриває офіс в Польщі та розширює каталог польського контенту. Польща стане 14-м ринком, де українська компанія надаватиме свої послуги.

Джерело. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Деталі. Офіс компанії у Варшаві очолив Артур Пацула, який раніше працював у The Walt Disney Company, Sony Music Poland і Solopan.

«ТБ-пакети передплат охоплюватимуть усі провідні канали польського ринку, як-то TVN, Polsat, TV Puls, TV4, Stopklatka TV,  Zoom TV. Каталог фільмів у різноманітному ціновому діапазоні зібраний завдяки плідній співпраці з партнерами з польського та міжнародного ринку», – розповідає Артур Пацула.

Крім того, MEGOGO підготував додаткову пропозицію для всіх українців, які перебувають на території Польщі. Глядачам доступні 70 популярних українськомовних телеканалів у спеціальному пакеті «ТБ і Кіно UA».

Також MEGOGO Voice, власна студія медіасервісу, підготувала польськомовні озвучки для українських фільмів і серіалів. Уже доступні стрічки «Джек і Лондон», «Любов і блогери», серіал «Брюс» та інші. У такий спосіб компанія хоче сприяти культурному обміну між країнами.

Умови ТБ-пакетів передплат: «Стартова» коштує 9,99 злотих, «Оптимальна» – 29,99, «Максимальна» –  39,99 злотих, «ТБ і Кіно UA» – 14,99 злотих.  Щоб ознайомитися з усіма контентними пропозиціями MEGOGO на території Польщі, необхідно відвідати сайт https://megogo.net/pl і перебувати на території країни.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що українська мережа коворкінгів Creative States готується запуститися на польському ринку. Перший коворкінг компанія може відкрити у Варшаві.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло