«Нова Пошта» відкрила на Оболоні відділення-коворкінг
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Нова Пошта» відкрила на Оболоні відділення-коворкінг

Відділення обладнане генераторами та безперебійним інтернет-зв’язком

«Нова Пошта» відкрила на Оболоні відділення-коворкінг
Фото: Нова пошта

Що сталося. Компанія «Нова Пошта» відкрила на київській Оболоні новий формат відділень, де поєднується вантажне відділення із невеликим коворкінгом.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Деталі. Робоча зона коворкінгу розрахована на вісім робочих місць. Відділення обладнане генераторами та безперебійним інтернет-зв’язком, може працювати без електроенергії тривалий час. 

Для всіх відвідувачів доступний безкоштовний Wi-Fi та кавомашина. Зарядні станції дозволяють підзаряджати одночасно декілька електронних пристроїв. 

Також у відділенні клієнти зможуть відправляти й отримувати вантажі до 1100 кг.

Відділення-коворкінг № 2 знаходиться в Києві, вул. Богатирська, 11 та працює щодня. У будні з 08:00 до 21:00, а у вихідні дні – з 09:00 до 18:00.

Бекграунд. Також стало відомо, що платіжна система «Нової Пошти» – NovaPay – збирається емітувати платіжні картки. У компанії вважають, що картки будуть цікавими для невеликих підприємців, які відправляють товари через «Нову Пошту» й отримують перекази.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло